Nikah Davetiye Sözleri

Nikah Davetiye Sözleri

Nikah törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Bir ömür sürmesini istediğimiz bu mutluluğumuzun başlangıcında siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız.
Bu mutlu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyacağız.
Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.
Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.
Mutluluk paylaşmaksa eğer bu mutlu günümüzde yanımızda olmanız her şeye değer.
Mutluluğumuzu sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.
İyi günümüzde mutlulukları, kötü günümüzde üzüntüleri bir ömür boyu paylaşmaya söz veriyoruz. Sizleri de bu anlamlı günümüzde yanımızda olmaya davet ediyoruz.
Sevgiyle dolu birlikteliğimizi sonsuzluğa taşıdığımız bu günde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.
Onca yıldır ne zaman evleneceksiniz sorularına alternatif cevaplar bulmaktan yorulduğumuz için evleniyor ve sizi dört gözle beklediğiniz nikahımıza davet ediyoruz.
Hani yaradandan ötürü yaradılanı sevecektik ya… İşte biz öyle yaptık, birbirimizi çok sevdik. Evlenme kararı aldık. Aramızda sizleri de görmek ister ve nikah törenimize bekleriz.
İki hayatı bir ömüre sığdırmak için “Evet” diyerek atacağımız imzanın konukları olarak sizleri yanımızda görmek istiyoruz.

Düşlerimizi ve hayallerimizi birleştirdiğimiz bu günde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.
Birlikteliğimizi evliliğe götüren bu yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.
Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.
Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.
Geleceğimizin ilk adımını atarken siz kıymetli dostlarımızı aramızda görmek bizi onurlandıracaktır.
Evlilik yolunda ilerlerken siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız.
“Gün” elbet bir gün, sizin için, sizin istediğiniz renkte, sizin istediğiniz taraftan doğabilir ve bizim için bu gün o “Gün”… Yolu sevgiden geçen herkesi günü yaşamaya bekliyoruz.
Göklerde kıyılan nikahımızın, yeryüzündeki mutluluğunun yaşanacağı bu kutlu günde, sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.
Bu anlamlı günümüzde düzenlemiş olduğumuz nikah davetimize sizleri de hayır dualarınız ile birlikte aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Sadece hayatımızı değil düşlerimizi, umutlarımızı, duygularımızı birleştirdiğimiz bu günde içimizdeki sevgiyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.
Yüzlerimiz sevgiye dönük, ellerimiz kenetli, güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Nikah törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz.
Geleceğe doğru atacakları bu ilk adımı beraberce yürümek ve mutluluğu paylaşmak üzere sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.
Kader tanıştırdı bizi çok seviyoruz birbirimizi dağlar girse aramıza ayıramaz ikimizi bekliyoruz sizleri unutmayın bizleri bu mutlu günümüze bekliyoruz hepinizi.

Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda en güzel sevgiyi birlikte yaşadık. Her uçurumun kenarında, birlikte meydan okuduk rüzgara gökyüzünden bir yıldız çalıp ışık yaptık geleceğimize hayatımızın bu en güzel gününü siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle.

Hayatımızın en doğru kararını verip, ikimizde evet diyoruz ve siz nezih dostlarımızı şahidimiz olarak bekliyoruz.
Hayat bu, su misali büklüm büklüm aksada, yaşam dediğin ne ki küçülüp olmuş damla, kalıcı olan dostluk, baki değil ki dünya, isteğimizdir olmak dostlarla bir arada.
Müşterek yaşantılarının başlangıcı olan nikah törenlerinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacaklar.
Amacımız yuva kurmak gayemiz mutlu olmak dileğimiz, bu mutlu günümüzde sizlerle birlikte olmak.
Sevdik seviyoruz Allah’tan mutluluk diliyoruz. Bu mutlu günümüze tüm dostlarımızı bekliyoruz.
Bu hayat güneşi hiç batmayacak kalplerimiz birbirimize hep bağlı kalacak buna yemin ettik hep böyle kalacak bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak. Sizleri de bekleriz bu mutlu günümüze.
Sessiz geçen yıllarda bulduk birbirimizi, tutunup sevdamıza yaşadık sevgimizi, şimdi bu mutluluk birleştirecek hepimizi, nikahımıza bekliyoruz sizleri.
Yalnızlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.
Hayat bir kitap, yaşamak bu kitabın sayfalarını aralamak… Kitabımızın, adı mutluluk olan bu bölümünün ilk sayfasına imzalarımızı atarken siz dostlarımızın da buna şahitlik etmeleri bizi onurlandıracaktır.
Karanlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.
Sevgi güzellik ister, güzellik emek ister, güzellik tende değil, yürekte ateş ister. Yüreklerimizin birleştiği bu mutlu günümüzde sizleri de yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.
Birbirleri için çarpan iki kalpte sımsıcak bir sevgi. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren iki genç insan. Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan iki aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dahil olmasını istediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.
EVET, EVET, EVET, belki yüzlerce kez söyledik bu kelimeyi, ama en özel EVET’ imizi söyleyeceğimiz bu günde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.
Bir masal bizimkisi, karıştırdı dağları rüzgara çıkardı, bulutlara doğru bir yola, kavuştu sonunda gökyüzüyle deniz, masalımızı okumaya sizleri de bekleriz.

Davetlerinizi Serer Wedding ile özelleştirin.

X
Whatsapp İletişim Hattı: +905326948746